На Харківщині "під ЗНО" виділили 93 заклади освіти

Реєстрація на участь у ЗНО у Харківській області триватиме з 5 лютого по 18 березня

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на директора департаменту науки та освіти Ларису Карпову.

За її словами, зовнішнє незалежне оцінювання з різних предметів проходитиме з 21 травня по 13 червня. Оголошення результатів відбудеться 14, 20 та 25 червня.

Планується, що ЗНО буде проведено більш, ніж для 20 тисяч учасників Харківської області. Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести не більш, як з чотирьох навчальних предметів.

"Для проведення ЗНО - 2019 у Харківській області планується організація семи округів: у м. Балаклії, Ізюмі, Краснограді, Куп'янську, Лозовій, Чугуєві, Харкові. Мережа пунктів проведення ЗНО вже сформована, їх планується організувати на базі 93 закладів освіти Харківської області", - сказала Лариса Карпова.

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко зазначив, що результати з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації. Реєстрація на ЗНО випускників 11 класів здійснюється в школах, всі інші повинні зареєструватися самостійно через сайт центра оцінювання якості освіти.

Сидоренко також акцентував увагу на тому, що цього року до реєстрації та на саме проходження ЗНО будуть допущені лише ті абітурієнти, які мають при собі паспорт.

Також, за його словами, передбачено проведення додаткової сесії тестування для тих абітурієнтів, які були зареєстровані, але за тих чи інших причин не змогли взяти участь у ЗНО. Додаткова сесія буде проведена в інтервалі з 26 червня по 12 липня. 12 липня - остаточна дата, коли всі абітурієнти повинні отримати свої результати.

Окрім того, у 2019 році для вступу до закладів вищої освіти подаються сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 років, з іноземних мов – за 2018, 2019 роки.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця в рамках проекту підтримки школярів #ЗНОцеПРОСТО запущено акаунт в Іnstagram.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook