На Харківщині найкращі вчителі початкових класів отримають надбавку

На Харківщині стартував пілотний проект щодо сертифікації вчителів

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

"Цього року в Україні стартує пілотний проект щодо сертифікації вчителів. Його головна мета: визначити найбільш прогресивних учителів, підтримати їх і дати їм можливість продовжити працювати творчо, - сказав Сидоренко. - Сертифікація вчителів здійснюватиметься у три етапи. Один з них - проходження зовнішнього незалежного оцінювання".

За словами Сидоренка, ті вчителі, які успішно пройдуть атестацію, отримуватимуть 20% надбавки до зарплати впродовж трьох років чинності сертифікату. "Для прикладу, кандидат наук має отримувати 15%-ву надбавку до заробітної плати. Безумовно, 20% - це суттєва підтримка для педагога. Ми очікуємо, що наші вчителі початкової школи братимуть активну участь", - зазначив Сидоренко.

Загалом в Україні участь у сертифікації зможуть взяти тисяча вчителів початкових класів. Була визначена гранична кількість учасників для кожної області. На Харківщині сертифікацію зможуть пройти 55 вчителів. До участі вже зареєструвалося 49.

Реєстрація на участь у сертифікації триватиме до кінця січня.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця в рамках проекту підтримки школярів #ЗНОцеПРОСТО запущено акаунт в Іnstagram.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook