На Харківщині на ліки онкохворим планують виділити 260 млн грн

Харківські депутати вирішили винести на затвердження сесії облради програму "Здоров'я Слобожанщини" на 2019-2020 роки

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облради, про це стало відомо під час засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, реабілітації учасників бойових дій та АТО, що відбулося сьогодні, 19 листопада, за участю першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка.

За відомостями прес-служби, члени комісії рекомендували винести на сесію комплексну обласну програму "Здоров'я Слобожанщини" на 2019-2020 роки.

"Цього разу у Програмі на 2019-2020 роки ми виокремили питання щодо отримання пацієнтами, хворими на онкологію, лікарських засобів. Вбачаючи те, що кількість звернень за матеріальною допомогою на лікування онкологічних захворювань зростає, а також те, що раніше було передбачено лише відшкодування витрат на лікування з обласного бюджету, прийнято рішення спростити надання медичної допомоги хворим на онкозахвонювання. Таким чином, при підтвердженні у пацієнта діагнозу, напряму з обласного бюджету будуть виділятися кошти на придбання необхідних йому медикаментів, які він отримуватиме за потребою", - зазначив начальник Управління охорони здоров'я Харківської ОДА Богдан Федак.

Так, на забезпечення лікарськими засобами хворих, які страждають на онкологічну патологію, для проведення хіміотерапії за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів Харківської області, в межах їх реальних можливостей, а також інших джерел, не заборонених законодавством Програмою передбачено 260 млн грн на 2019 рік та ще 260 млн грн на 2020 рік.

Окрім того, на забезпечення онкохворих сучасними методами діагностики на базі закладів охорони здоров'я Програма передбачає 25 млн грн на 2019 рік й 40 млн грн на 2020 рік.

Як повідомляв Depo.Харків, 18 листопада у харківському палаці спорту "Локомотив" сильно побили екс-командира роти поліції "Східний корпус" Олега Ширяєва підозрюваного в участі у рейдерському захопленні елеватора на Харківщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook