На Харківщині лісгосп сплатив 300 тис. грн за незаконні вирубки

Лісогосподарське підприємство Харківської області сплатило понад 300 тисяч грн за збитки державі

Про це Depo.Харків повідомили у Державній екологічній інспекції в Харківській області.

В інспекції відзначили, що фахівці провели планову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства при здійсненні господарської діяльності ДП "Чугуєво-Бабчанське лісове господарство".

"Так, під час перевірки були встановлені численні порушення при веденні лісового господарства, які здійснювались протягом 2015-2017 років. Мова йде про значну кількість випадків незаконних рубок на території держлісфонду, проведення заходів, що не були заплановані матеріалами лісовпорядкування, а також неправомірне призначення насаджень до рубок тощо", - пояснили в Держекоінспекції.

За результатами порушень інспекція розрахувала шкоду, заподіяну державі, сума якої склала понад 300 тис. грн, та пред'явила підприємству претензії з пропозицією добровільно відшкодувати збитки. У зв'язку з відмовою від добровільної сплати вказаних збитків інспекція звернулася до Господарського суду Харківської області.

Позовні вимоги інспекції задоволені у повному обсязі. У межах виконавчого провадження з примусового виконання наказів, виданих на підставі зазначеного рішення суду, ДП "Чугуєво-Бабчанське лісове господарство" повністю сплатило суму збитків.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждала жінка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook