На Харківщині грип та застуда "атакували" понад 5 тисяч людей

За період з 9 по 15 квітня у Харківській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіли 5 243 громадянина

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському обласному лабораторному центрі".

За даними лабцентру, 3 363 із загальної кількості – діти.

У порівнянні з попереднім тижнем кількість захворілих зменшилася на 871 особу (захворюваність знизилась на 14%). Серед дітей захворюваність знизилась на 9,8%.

Показники захворюваності у Харкові, Ізюмі, Куп'янську, Близнюківському, Борівському, Дергачівському, Куп'янському та Нововодолазькому районах перевищують середньообласний.

Показники епідемічних порогів не перевищені в жодному з районів області.

Найвищий показник зареєстрований у Куп'янському районі, найнижчий - у Золочівському. У Печенізькому районі захворюваність не реєструється четвертий тиждень поспіль.

Госпіталізовано 145 хворих, у тому числі - 120 дітей (60,7%).

Безпосередньо у Харкові захворіло 3 566 осіб. Кількість захворілих зменшилася на 746 осіб.

Фахівці підкреслюють, що, не дивлячись на зниження рівня захворюваності, активність циркуляції вірусів респіраторної групи, у тому числі вірусів грипу, залишається високою.

За даними вірусологічного моніторингу при обстеженні 77 хворих з підозрою на грип та ГРВІ, позитивні результати виявлено у 38 осіб (49,4%). У 2 осіб виявлено вірус грипу А (H1N1)sw – 5,3%, у 2 осіб — вірус грипу типу В (6,9%) та у 1 особи вірус грипу типу А (нетипований) – 2,6%. У 44,7% хворих виявлено вірус парагрипу, у 28,9% хворих — РС-вірус та у 13,2 % — аденовірус.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин просить чиновників вирішити проблему із бродячими собаками на вулиці Холодногірській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #грип