ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині голова ради призначила доньку директором: Суд виніс несподіване рішення

У Харківській області суд не побачив конфлікту інтересів у призначенні селищним головою своєю доньки на адміністративну посаду

Depo.
14 березня 2018 16:04
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в опублікованій в Єдиному реєстрі судових рішень Україні постанові Балаклійського районного суду Харківської області від 6 березня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (ухвалення рішення в умовах реального конфлікту інтересів), складений на голову селища П 'ятигірське Балаклійського району Харківської області.

Згідно матеріалів справи, жінка підписала контракт зі своєю донькою, призначивши її директором будинку культури комунальної власності територіальної громади сел. П'ятигірське, с. Глазунівка та с. Серафімівка Балаклійського району Харківської області.

Суд вказав, що в такому випадку голова мала повернути рішення на перерозгляд із зауваженнями під час наступної сесії ради. Якщо рада відхилила зауваження сільського, селищного, міського голови і підтвердила попереднє рішення двома третинами депутатів від загального складу ради, тоді голова мала право підписувати контракт.

У суді голова сільради вини у вчиненні інкримінованого їй адміністративного правопорушення не визнала, вважаючи, що лише реалізувала рішення колегіального органу сесії сільської ради шляхом підписання контракту, участі у прийнятті рішення не брала.

Вивчивши докази у справі, суд постановив провадження закрити за відсутністю в діях голови складу інкримінованого адміністративного правопорушення.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові не знайшли корупції в судді, яка купила машину за майже 700 тис. грн.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook