ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині ДСНСники "забракували" п'ять дитячих таборів

У Харківській області з 26 стаціонарних дитячих таборів ДСНС дозволило працювати 21-му

Depo.
13 червня 2018 14:33
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, планується, що на території області у 2018 році працюватиме 26 стаціонарних дитячих таборів оздоровлення та відпочинку. Уже працюють 695 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку, одне наметове містечко.

Протягом квітня-травня спеціалісти ДСНС провели перевірки у стаціонарних таборах.

"За результатами перевірок керівникам об'єктів вручені акти та приписи про усунення порушень вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту для їх обов'язкового виконання. Приписами запропоновано до виконання понад 129 порушень вимог пожежної та техногенної безпеки. За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 27 посадових та відповідальних осіб. Станом на 12 червня залишаються не виконаними 13 запропонованих заходів. Під час перевірок проводяться практичні відпрацювання планів та карток пожежогасіння, перевірка дна акваторії пляжу та працездатність протипожежного водопостачання", - розповів начальник Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Харківській області Сергій Колосовський.

Він додав, на даний момент підписано 21 акт готовності заміських оздоровчих закладів. Із повним списком цих таборів можна ознайомитися на сайті ОДА.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсменки здобули чотири нагороди на змаганнях з майнтінбайку в Словаччині.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook