На Харківщині бригада ТРО провела тактичні навчання з посиленим танковим взводом (ФОТО)

У Харківській області участь у одноденних перевірочних зборах взяли військовозобов'язані оперативного резерву ІІ черги, які приписані до окремої бригади територіальної оборони

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, захід відбувся вчора, 15 грудня, на базі навчально-тренувального комплексу Військового інституту танкових військ НТУ "ХПІ".

Під керівництвом досвідчених офіцерів та курсантів танкового інституту резервісти отримали знання щодо дій у бою, надання першої медичної допомоги, ознайомилися з призначенням та загальною будовою вибухових пристроїв і діями під час розмінування місцевості. Практично відпрацювали питання щодо вдосконалення навичок володіння зброєю, прицілювання тощо.

Також для присутніх курсанти-танкісти продемонстрували дії посиленого танкового взводу під час ведення бою з умовним противником. Під час показового бою під прикриттям механізованих відділень підрозділи медичного та технічного забезпечення вміло здійснили евакуацію поранених та пошкодженої техніки з поля бою.

Окрім цього, бійці територіальної оборони змогли практично потренуватися в боротьбі з броньованою технікою, пройшовши обкатку танками.

За ходом занять спостерігали та приймали участь заступник голови Харківської ОДА Олександр Скакун, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Олексій Максимов та голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков.

За словами військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Юрія Калгушкіна, особовий склад підрозділів територіальної оборони з максимальною відповідальністю підійшов до процесу занять, сумлінно відпрацювавши навчальні питання з основних видів бойової та спеціальної підготовки.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині з 8 грудня розпочато перевірочні збори з військовозобов'язаними та резервістами оперативного резерву ІІ черги, приписаними до окремої бригади територіальної оборони. Також сьогодні в рамках єдиного стрілецького дня відбулись заняття з виконанням практичних стрільб ще в 6 районах Харківської області. Усього до зборів, які триватимуть до 22 грудня, залучено понад 3,5 тисячі бійців територіальної оборони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook