На Харківщині 67 підприємств розрахувалися з боргами

У 2018 році борги із зарплати ліквідували 67 підприємств Харківської області

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на заступника директора – начальника управління праці Департаменту соціального захисту населення Тетяну Печуру.

За її словами, у 2018 році були ліквідовані борги на 67 підприємствах, установах, організаціях (разом з філіями) на суму майже 26 млн грн, скорочені - на 15 на суму 3,2 млн грн.

Заступник начальника ГУ Держпраці в Харківській області Олена Петренко у скою чергу додала, що у минулому році були вжиті заходи щодо 53 підприємств-боржників. "Усі матеріали спрямовані до правоохоронних органів за результатами виявлених грубих порушень законодавства про працю. Накладені штрафні санкції на підставі ст. 265 КЗпП України (заборгованість) на загальну суму 1,2 млн грн. По восьми матеріалах отримано рішення про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - пояснила Петренко.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області викрили держпідприємство, яке ухилилося від сплати 14,8 млн грн податків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook