ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На "Героїв Праці" потихеньку починає працювати новий термінал

Міські та приміські маршрутки відправляються і прибувають на новий пасажирський термінал біля ст. м. "Героїв Праці" в Харкові
Depo.
9 квітня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради із посиланням на заступника директора департаменту транспорту Євгена Федорчука, передає кореспондент Харків.depo.ua. З нового терміналу на вул. Академіка Павлова будуть відправлятися маршрутки №8, 28е, 41е, 48е, 54е, 108е, 203е, 212е, 266е та 275е.

За словами Федорчука, термінал працює ще не на повну потужність. Він буде введений в експлуатацію, як тільки буде закінчено будівництво станційної будівлі і навісу, упорядкована територія тощо. Поки на терміналі облаштовані тільки платформи.

В прес-службі нагадали, що на терміналі в районі ст. м. "Героїв Праці" буде організована кінцева зупинка 10 міських та приміських маршрутів. Подальше будівництво автостанції залежить від фінансування. У разі регулярних грошових надходжень вона може бути добудована за півроку. Після закінчення всіх робіт пасажири отримають термінал, який буде мати сучасні екологічні і санітарні умови.