На час футбольного матчу Україна - Сербія перекриють рух транспорту

Транспорт біля стадіону "Металіст" у Харкові не ходитиме з 18:00 до 23:00 15 листопада
Depo.
14 листопада 2016 16:22
ФОТО: depo.ua
На час футбольного матчу Україна - Сербія перекриють рух транспорту
На час футбольного матчу Україна - Сербія перекриють рух транспорту

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, рух транспорту по пров. Власівському, вул. Храмовій, вул. Державінській, вул. Плеханівській - на ділянці від вул. Молочної до вул. Лебединської, і на вул. Тарасівській - на ділянці від вул. Молочної до вул. Храмової, буде заборонений з 18:00 до 23:00 15 листопада.

Це пов'язано з проведенням на стадіоні "Металіст" футбольного матчу між збірними командами України та Сербії.
З 18:00 до 23:00 15 листопада рух деяких автобусів буде організований наступним чином:

№232е, 68е змінять кінцеву зупинку і здійснюватимуть висадку і посадку пасажирів на зупинці "Ст. метро "Проспект Гагаріна";

№260е скоротить шлях прямування і змінить кінцеву зупинку в такий спосіб: вул. Плеханівська - ст. метро "Завод ім. Малишева", а також здійснюватиме висадку і посадку пасажирів на зупинці "Ст. метро "Завод ім. Малишева".

На цей же період інші автобуси здійснюватимуть об'їзд наступним чином:

№11е: вул. Вернадського - вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна - пл. Героїв Небесної Сотні - пр. Московський і далі за маршрутом;

№211е (у напрямку вул. Академіка Павлова): вул. Гольдбергівська - пров. Молчанівський - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - Гімназична набережна - пр. Московський і далі за маршрутом; (у напрямку вул. Гольдбергівської): пр. Московський - Гімназична набережна - вул. Вернадського - пр. Гагаріна - вул. Гольдбергівська і далі за маршрутом;

№231е: пр. Московський - вул. Академіка Павлова і далі за маршрутом;

№244е: пр. Московський - вул. Польова і далі за маршрутом;

№251е: пр. Московський - вул. Богдана Хмельницького - пл. Захисників України - пр. Московський - вул. Польова - вул. Плеханівська і далі за маршрутом.

З 18:00 до 23:00 15 листопада також буде заборонений рух трамваїв по вул. Плеханівській, на ділянці від вул. Молочної до вул. Молодої Гвардії, тому трамваї курсуватимуть так:

№8: 602 м/р - Салтівське шосе - вул. Академіка Павлова - пр. Московський - вул. Кошкіна - вул. Плеханівська - ст. метро "Завод ім. Малишева" - вул. Польова - вул. Молодої Гвардії - вул. Плеханівська - ст. метро "Завод ім. Малишева" - вул. Морозова - пр. Героїв Сталінграда - вул. Одеська; (в зворотному напрямку): вул. Одеська - пр. Героїв Сталінграда - вул. Морозова - пр. Московський - вул. Академіка Павлова - Салтівське шосе - 602 м/р.

Крім того, після закінчення матчу автобуси забезпечать перевезення вболівальників від станцій метрополітену за основними напрямками до 1:00 16 листопада.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків