На "Барабашово" спростували низку неправдивих повідомлень, поширених опонентами (ФОТО)

Поширення неправдивої інформації про роботу торгівельного центру "Барабашово" здійснюють активісти так званих ініціативних груп виключно в особистих цілях, далеких від питань бізнесу

Так прокоментували на брифінгу 29 січня представники адміністрації "Барабашово" низку фейковий вкидань, поширених напередодні, передає Depo.Харків.

Основними напрямками, за якими здійснюються інформаційні атаки на торгівельний центр, на сьогоднішній день стали сплата податків, технічний стан і приписування неправомірних дій адміністрації. На брифінгу були продемонстровані документи, які спростовують фейки, що поширюються. Крім того, як заявили в адміністрації, юристи компанії готують відповідні позови про захист честі, гідності та ділової репутації.

Також було озвучено, що торгівельний центр "Барабашово" є одним з найбільших платників податку на землю (податок, який формує міський бюджет) - підприємство відраховує близько 10% загальних надходжень в місті по даному виду податків.

Також присутніх поінформували, що за останні три роки попереджено 99% обвалень покрівель на території ТЦ "Барабашово" - завдяки моніторингу технічного стану виявляються проблемні ділянки, проводяться ремонти, а в разі неможливості усунути проблему, проводиться плановий демонтаж. За три роки був лише один випадок часткового обвалення (27 січня 2019 року).

"З огляду на складні погодні умови у кінці 2018 року - на початку 2019 року, варто відзначити високий рівень протидії можливим обваленням на фоні загальноміської ситуації (11 січня на торгівельному майданчику біля ст. метро "Ім. Масельського", 15 січня у житловому будинку Харкова на школяра впав металевий козирок будинку, 18 січня на вулиці Римарській 56-річна жінка постраждала від падіння з даху крижаної брили, 20 січня на вулиці Халтуріна через велику кількість снігу обвалився дах колишнього боксерського клубу та інші)", - зазначили у ТЦ.

Крім того, за даними адміністрації, на території центру забезпечений високий рівень особистої безпеки і безпеки ведення бізнесу. Адміністрація щільно співпрацює з органами Національної поліції. Про всі порушення законодавства, що належать до компетенції поліції, правоохоронці інформуються негайно. Фактів участі окремих співробітників в протизаконних діях на території торгівельного центру не було.

"Що ж стосується запевнень активістів про те, що більшість підприємців не хочуть продовжувати договірні відносини з ТЦ "Барабашово", представники адміністрації повідомили, що на сьогоднішній день кількість підприємців, які висловили небажання укласти договір з ТЦ "Барабашово" не перевищує 7% від загальної кількості підприємців центру. Це знаходиться в межах звичайних показників в період переукладення договорів. Таким чином, ці представники так званих ініціативних груп не можуть виражати інтереси всіх підприємців "Барабашово", - зазначили у повідомленні.

Окремо представники адміністрації зупинилися на питанні відключень електропостачання окремих торгових об'єктів. Відключення окремих ділянок від електропостачання проводилися за приписом і силами АТ "Харківобленерго". Ці відключення пов'язані з приведенням у відповідність до чинних норм законодавства про охоронні зони ліній електропередач окремих ділянок торгівельного центру. Копії підтверджуючих документів були продемонстровані.

Представники адміністрації також заявили про розгляд питання про часткові компенсації підприємцям, чий бізнес зазнав незручності у зв'язку з вимушеними відключеннями електроенергії. Справедливий і диференційований підхід в кожному окремому випадку - таким бачить шлях вирішення питання керівництво "Барабашово". Така система компенсацій запрацює вже в березні-квітні.

"Ми вдячні всім представникам засобів масової інформації, які зацікавлені в об'єктивному висвітленні діяльності ТЦ "Барабашово". Погоня за "смаженими" фактами і спроби прикрасити інформаційні матеріали за всяку ціну не роблять честі журналістам, які беруть участь в дискредитації нашого торгівельного центру. Ми завжди готові аргументовано відстоювати свою позицію. Тільки так, на принципах об'єктивності, законності та інформаційної порядності варто вести бізнес. Впевнені, загальний інтелектуальний рівень харків'ян дозволить відрізнити правду від відвертих фейків", - підвели підсумки брифінгу в адміністрації центру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook