На "Барабашово" підприємці та адміністрація домовилися про партнерство (ФОТО)

У Харкові на "Барабашово" приступили до розробки дорожньої карти партнерства між підприємцями й адміністрацією

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі торговельного центру, з ініціативи представників торгових майданчиків ТЦ "Барабашово" сьогодні, 18 грудня, пройшла стратегічна антикризова сесія.

У заході взяли участь керівники торгового центру, представники всіх основних торгових майданчиків і лідери громадської думки з числа підприємців. До участі в сесії були запрошені всі активісти, що увійшли в робочу групу Харківської міської ради щодо вирішення питань, пов'язаних з "Барабашово".

Учасники обговорили шляхи вирішення нагальних питань, пов'язаних з орендою торгових об'єктів та умовами перебування на території торгового центру. За результатами сесії прийнято рішення про створення узгодженої дорожньої карти по зміцненню партнерських відносин адміністрації торгового центру і орендарів, усунення основних протиріч між підприємцями та адміністрацією.

"Коли ми говоримо, що в кожному з підприємців бачимо партнера, - це "не порожні слова". Кожен знає, що партнерські взаємини практично ніколи не бувають простими. І діалог - єдиний ефективний формат вирішення конфліктів будь-якої глибини. Сьогодні нам вдалося зробити наш діалог змістовним, незаполітизованим. Ми зосередилися на питаннях, пов'язаних з правовими реаліями", - прокоментував результати стратегічної антикризової сесії генеральний директор ПрАТ "Концерн АВЕК і Ко" Сергій Платонов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook