ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МВС відправить до Харкова додаткові сили

До охорони громадського порядку в Харкові додатково залучать 300 правоохоронців
Depo.
7 травня 2015 15:46
ФОТО: depo.ua
МВС відправить до Харкова додаткові сили
МВС відправить до Харкова додаткові сили

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі МВС із посиланням на заступника Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

За його словами заступника, для надання допомоги гарнізонам міліції Києва та Харкова до цих міст відряджено 1,7 тис. правоохоронців з інших регіонів, зокрема, до Києва - 1,5 тис. та до Харкова - 300. До столиці також додатково направлено 37 екіпажів ДАІ.

"За нашими оцінками у заходах, що плануються 8 та 9 травня, візьме участь понад 1,5 млн. осіб, - зазначив Яровий. - Найбільш масові заходи ми очікуємо в столиці, Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській, Харківській, Львівській, Черкаській та Чернігівській областях".

Задля належного реагування на зміни в оперативній обстановці створені посилені слідчо-оперативні, вибухотехнічні групи, групи документування та резерви з числа особового складу. У місцях масового скупчення громадян та метрополітенах будуть залучені кінологічні підрозділи, працівники яких націлені на виявлення вибухових пристроїв.

Передбачено створення спільних зі Службою безпеки України оперативних і вибухотехнічних груп, резервів спецпідрозділів.

"Підрозділи Міністерства внутрішніх справ України готові забезпечити охорону громадського порядку 8 та 9 травня 2015 року на належному рівні", - завірив Яровий.