Музиканти-благодійники з Європи та США зібрали 140 тис. грн для українських дітей з хворобами серця
У Харкові підбили підсумки реалізації культурно-освітнього та благодійного проекту "Класична феєрія. Світ музики дітям"
Як передає Depo.Харків з посиланням на співорганізатора проекту, директора благодійного фонду "Турбота" Альону Єрьоміну, наприкінці грудня 2015 року в рамках проекту відбулося два благодійних концерти у Харкові та Львові.
"Всі організаційні витрати ми погашаємо за рахунок спонсорів та благодійників. Тобто кошти зібрані від продажу квитків в повному обсязі йдуть на благодійні цілі. Ми не розпилюємо кошти. Для нас важливо, щоб кожен наш глядач знав і розумів, що він не тільки долучився до прекрасного, послухав класичну музику у виконанні кращих солістів світу, але й врятував чиєсь маленьке життя", - наголосила Єрьоміна.
За її словами, всі гроші від продажу квитків на музичні концерти витратять на закупівлю високотехнологічних витратних матеріалів для операцій на дитячих серцях. Закуплені матеріали будуть передані відділенням кардіохірургії Інституту загальної та невідкладної хірургії імені В.Т. Зайцева (Харків) і Обласної клінічної лікарні (Львів).
Єрьоміна зазначила, що особливістю проекту "Класична феєрія. Світ музики дітям" також є те, що частина місць у залі розповсюджується безкоштовно. Партери Харківського академічного театру опери і балети і Львівської опери вже традиційно займали діти з дитячих будинків, інтернатів, малозабезпечених сімей.
"Це один з найважливіших аспектів нашої роботи. По суті, заради того, щоб у наших дітей була можливість слухати хорошу музику в хорошому виконанні, і створений цей проект. Цього року до Харкова з'їхалися діти з найвіддаленіших районів області", - зазначив засновник і співорганізатор проекту, музикант Олександр Дворниченко.
Всього безкоштовно концерти у Львові та Харкові відвідало 2 тисячі осіб.
Довідка Depo.Харків. Проект "Класична феєрія" реалізується з 2012 року. Серед постійних солістів Феєрії: Ласло Феньо (Німеччина) - один з кращих віолончелістів сучасності, грає на віолончелі 1695 року відомого італійського майстра Matteo Goffriller; Данило Австрії, скрипка (Німеччина) - учень легендарного Віктора Третьякова, артист всесвітньо відомого квартету "Мікеланджело"; сімейна династія музикантів Дворниченко: Віктор, кларнет (Україна), Сергій, кларнет (США), Олександр, альт (Україна); Кирило Карабиць (Англія) – "Диригент року" за версією Британського філармонічного спільноти.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків