Мобілізація на Харківщині: солдат за півтора місяці отримав два судові вироки за "самоволку"

На Харківщині мобілізований, який протягом року двічі самовільно залишав місце служби, отримав покарання нижче передбаченого
Depo.
1 серпня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідне рішення Чугуївського міського суду Харківської області від 27 липня оприлюднене у Єдиному реєстрі судових рішень

Обвинувачений –громадянин України, колишній військовослужбовець, призваний по мобілізації з Полтавської області. 14 червня 2016 року чоловік отримав судовий вирок за самовільне залишення військової частини (штраф 850 грн).

Солдату висувалися обвинувачення за ч.4 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини, вчинене повторно протягом року), що карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Згідно матеріалів суду, солдат 11 червня 2015 року самовільно залишив військову частину в Чугуєві та не прибував до місця служби до 2 листопада 2015 року.

На час слідства підозрюваний перебував під домашнім арештом. Штраф за попереднє самовільне залишення місця служби чоловік сплатив тільки 26 липня 2016 року.

Обвинувачений свою вину визнав. Дослідивши докази, суд визнав чоловіка винним і призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки. При цьому суд визначив іспитовий строк періодом на 2 роки.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків