ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мітингувальникам з Клочківської пообіцяли зупинити будівництво

Будівництво багатоповерхівки по вул. Клочківській 276г, проти якого мітингували мешканці найближчих будинків, буде призупинено
Depo.
29 травня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua
Мітингувальникам з Клочківської пообіцяли зупинити будівництво
Мітингувальникам з Клочківської пообіцяли зупинити будівництво

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськрад з посиланням на заступника мера Ігоря Терехова.

Як заявили самі мешканці, будівництво багатоповерхового будинку ведеться з порушенням всіх норм. За їх інформацією, забудовник будинку - не харківська компанія, і спочатку земельну ділянку виділяли під будівництво торгового центру.

Крім того, на місці будівництва близько протікають грунтові води і пролягають інженерні комунікації.

"Там є гаражний кооператив, якщо його приберуть - всі машини потраплять у двори, ніде буде дітям гуляти. До того ж там близько протікають грунтові води, і через будівництво вже забита лівневка. Спочатку земля призначалася під будівництво торгового центру, нас це влаштовувало. Багатоповерхівку там будувати не можна", - заявили містяни.

Крім того, за словами мешканців, забудовники знесли дерева у дворі, а їм потрібна хороша паркова зона.

Як повідомив Терехов, забудовник уклав договір оренди на земельну ділянку ще в 2007 році терміном до 2030 року. За його словами, у компанії-забудовника є дозвіл тільки на підготовчі роботи, але не на знесення зелених насаджень, а тим більше на будівництво. Заступник міського голови наголосив, що будівництво буде припинено, до цього будуть підключені правоохоронні органи, щоб уникнути порушень правопорядку. Крім того, міська влада готова звернутись до суду, щоб не дати продовження незаконному будівництву.