ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Містяни зможуть обрати імена для маленьких ведмежат із зоопарку

Зоопарк оголосив конкурс на краще ім'я для гімалайських ведмежат
Depo.
14 травня 2015 13:28
ФОТО: depo.ua
Містяни зможуть обрати імена для маленьких ведмежат із зоопарку
Містяни зможуть обрати імена для маленьких ведмежат із зоопарку

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

У конкурсі можуть взяти участь усі відвідувачі зоопарку. Для цього потрібно написати на вхідному квитку ім'я для одного чи іншого ведмежати і свої координати. Квиток потрібно буде опустити в спеціальні контейнери, які встановлять біля центрального входу й біля майданчика контактного зоопарку. Серед усіх варіантів будуть обрані кілька лідерів, а імена шляхом лотереї ведмежата виберуть собі самі під час свята, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей, який пройде 30 травня. Переможця чекає приз - абонемент на відвідування зоопарку.

У зоопарку повідомили, що розглядатися будуть тільки варіанти імен, написані на квитках зоопарку (на одному квитку - одне ім'я). Варіанти, надіслані поштою або e-mail, не розглядатимуться. Конкурс триватиме до 28 травня включно.

Як повідомили в зоопарку, гімалайська ведмедиця Герда вийшла з ведмежатами з барлогу. Побоюючись, що юна мати (це перші пологи Герди) не впорається відразу з двома дитинчатами, було прийнято рішення перевести одного з них на штучне вигодовування. Так, ведмежа-дівчинка потрапила під опіку співробітників відділу приручених тварин, які привчають до догляду за ведмежам і юннатів. У теплі дні відвідувачі зможуть побачити та поспілкуватися з ведмежам-дівчинкою на майданчику контактного зоопарку, а поспостерігати за ведмедицею і ведмежам-хлопчиком - біля вольєра павільйону "Ведмеді".

Нагадаємо, що чотирирічна ведмедиця Герда народила дитинчат взимку. Перший час співробітники зоопарку прислухалися до звуків і за допомогою стетоскопа намагалися визначити, скільки ж ведмежат з'явилося на світ. Так і з'ясували, що Герда народила двійню.

Зазначимо, що також у зоопарку народилися лисиці, муфлони, мавпи і макаки. Відкладають яйця й птахи: на ставках зоопарку лебеді, гуси та качки вже побудували гнізда і чекають потомства. Також до появи пташенят готуються степові орли, сипи, пугачі і маленькі соколи-боривітри. Всього в Харківському зоопарку утримується 7 тис. тварин понад 400 видів.