ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Містяни допомогли армії на 240 мільйонів гривень

На підтримку армії від містян надійшло 241,5 млн. грн.
Depo.
12 травня 2015 10:49
ФОТО: depo.ua
Містяни допомогли армії на 240 мільйонів гривень
Містяни допомогли армії на 240 мільйонів гривень

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі управління ДФС у Харківській області, таку суму сплатили жителі Харківщини з серпня 2014 року, коли почав нараховуватись військовий збір в Україні.

Значну частку надходжень в загальний вклад внесли платники міста, які спрямували до державної скарбниці 148,5 млн. грн. Не менш активними у підтримці української армії були платники і районних центрів, які забезпечили надходження у сумі 93 млн. грн.

З початку поточного року платники Харківщини вже встигли поповнити бюджет майже на 117 млн. грн. Зокрема у квітні було зібрано близько 34 млн. гривень.

Нагадаємо, що з 13 березня набрав чинності Закон України, яким внесено зміни до порядку сплати військового збору. Відповідно до його норм підлягає оподаткуванню збором сума доходів, отриманих платником податку у вигляді процентів, дивіденди, доходи від операцій з валютними цінностями, за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, брухт кольорових металів, інвестиційний прибуток тощо.