ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Містян просять "стукати" на недобросовісних рекламщиків

Харків'ян просять повідомляти про факти незаконної зміни рекламних полотен на білбордах
Depo.
7 липня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на начальника відділу реклами департаменту контролю Віталія Нікуліна.

Він нагадав, що за правилами розміщення зовнішньої реклами, змінювати рекламні полотна в будні дні в Харкові дозволяється з 21:00 до 7:00.

При цьому у вихідні дні - час не обмежений. Виявляють правопорушників представники департаменту контролю Харківської міської ради та Державтоінспекції.

Для заміни рекламних полотен потрібна спецтехніка, що дозволяє працювати на висоті, але вона перегороджує шлях автомобілям, що рухаються, в результаті чого утворюються пробки.

Нікулін зазначив, що представники департаменту щодня виїжджають на такі рейди самостійно, а раз на тиждень - з ДАІ. На ім'я правопорушника представники місцевих органів влади складають протокол, який розглядає міська адмінкомісія. Вона ж і виносить рішення про притягнення до відповідальності і виплати штрафу від 850 до 1700 грн. Накладають свої санкції і співробітники ДАІ.

Якщо ви стали свідком того, як у денний час хтось змінює рекламні полотна на білборді, про це можна повідомити за тел.: 760-74-87.

Інші новини Харкова читайте на Харків.depo.ua.