ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Містян атакує туберкульоз та гепатит

З початку року в області зареєстровано 67733 випадки інфекційних захворювань
Depo.
23 квітня 2015 11:24
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі ГУ Держсанепідемслужби Харківської області.

Без урахування грипу та ГРВІ зареєстровано 3190 випадків. Захворюваність була переважно спорадичною, зареєстровано групову захворюваність по ДНЗ м. Харкова (5 випадків гастроентероколітів з встановленим збудником) та два спалахи сальмонельозу у побуті.

Не реєструвались випадки черевного тифу та паратифів, ієрсиніозу, дифтерії, хвороби Лайма, поліомієліту, гемофільної інфекції, лептоспірозу, лістеріозу, правцю, сибірки, бруцельозу, туляремії, орнітозу, малярії, ГГНС.

Зареєстровано зростання захворюваності на туберкульоз органів дихання, кашлюк, вірусні гепатити (за рахунок вірусного гепатиту В та С), гострі респіраторні вірусні інфекції та грип.

Відбулось зниження захворюваності шигельозом, сальмонельозом, гастроентероколітами, ротавірусним ентеритом, менінгококовою інфекцією, вірусним менінгітом, краснухою, епідемічним паротитом.

Відмічається зростання на 85,3% захворюваності кашлюком. Серед захворілих більшість складають неорганізовані діти дошкільного віку. З числа захворілих дітей 71,4% не мали профілактичних щеплень проти кашлюку.

Дещо зросла захворюваність на туберкульоз органів дихання.