ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міськрада не хоче, щоб харків’яни виходили на вулицю

Міськрада виступає проти проведення в Харкові мітингу у зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, цін на продукти і товари першої необхідності, а також у зв'язку з прийняттям закону про заборону комуністичної символіки
Depo.
20 квітня 2015 16:16
ФОТО: depo.ua
Міськрада не хоче, щоб харків’яни виходили на вулицю
Міськрада не хоче, щоб харків’яни виходили на вулицю

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради із посиланням на заступника міського голови Ігора Терехова.

За його словами, в умовах складної ситуації в країні проводити мітинги небезпечно, особливо напередодні травневих свят. Він підкреслив, що мітинг не обмежується числом заявлених учасників, людей приходить більше, відповідно, між ними, як представниками різних політичних партій і просто людьми з різними точками зору, можуть виникнути розбіжності. Це ж, у свою чергу, може призвести до провокацій.

Представники Служби безпеки України та ГУ МВС України в Харківській області підтримали міську владу. За їхніми заявами, допустити масові заходи сьогодні - значить створити загрозу терористичних актів. Крім того, СБУ надіслала звернення до міської ради, де сказано про заборону проведення будь-яких неофіційних заходів з 20 квітня до 10 травня.

За підсумками засідання погоджувальна комісія прийняла рішення передати клопотання про недопущення проведення акції в суд, де і буде прийнято остаточне рішення.