ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міська міліція - на посиленому режимі

У Харкові особовий склад міського управління міліції переведений на посилений режим несення служби
Depo.
10 квітня 2015 15:32
ФОТО: depo.ua
Міська міліція - на посиленому режимі
Міська міліція - на посиленому режимі

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, про це під час брифінгу повідомив начальник Харківського міського управління міліції Андрій Крищенко.

За його словами, це пов'язано з проведенням у Харкові 10-11 квітня ІІ Міжнародного марафону та із заходами, що проходитимуть у Харкові на Великдень.

Крищенко наголосив, що додатково для забезпечення громадського порядку будуть залучені 800 співробітників, а загальна кількість задіяних правоохоронців становитиме 1,5 тисячі.

"Практична вся харківська міліція буде нести службу. Близько 1,5 тисячі міліціонерів у цей день будуть нести службу", - сказав начальник харківської міліції.

Він зазначив, що до початку марафону кінологи та вибухотехніки перевірять маршрут руху спортсменів, приділивши особливу увагу лісосмугам, на Великдень - оглянуть всіх міські храми, кладовища та прилеглу до них територію.

"Детальні плани розроблені по кожному місцю, де будуть проводитися масові заходи. Особовий склад підрозділів міськуправління переведений на посилений режим несення служби. Проведені інструктажі з усіма співробітниками, всі знають, хто й що буде робити", - наголосив Крищенко.

Він наголосив, що наряди патрульної служби наближені до місць проведення заходів, додатково будуть організовані 30 мобільних груп із залученням сил Нацгвардії, спеціальних батальйонів міліції.

За словами Крищенка, інформації про можливі теракти немає, відповідно, рекомендацій перенести марафон також не було.

"Не було рекомендацій. Це подія міжнародного масштабу, завчасно погоджена. Взяти й відмінити - таких рекомендацій не було. Будемо посилювати заходи безпеки", - сказав головний міліціонер Харкова.