Мінування у Харкові: Поліція евакуювала більше 6 тисяч громадян

У Харкові вирішується питання щодо кваліфікації події за Кримінальним кодексом України

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, інформації про закладення вибухівки надійшли до поліції 25 квітня.

 

За відомостями поліції, станом на 15:30 поліцейські провели ретельний огляд п’яти зазначених об’єктів та прилеглої території. Під час перевірки фахівці оглянули 9700 кв. метрів приміщень та 4950 кв. метрів прилеглої території, евакуювали 6160 громадян. Жодних вибухових речовин не виявлено.

 

На місцях події працювали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, експерти-криміналісти та вибухотехніки.

 

В установі на площі Свободи 4, 6 оглянуто 6000 кв. метрів площі будівлі та 700 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано 6000 громадян.

 

На вулиці Університетська, 23 оглянуто 1500 кв. метрів площі будівлі та 300 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано 5 громадян.

 

На вулиці Трінклера, 8 оглянуто 350 кв. метрів площі.

 

В гольф-клубі по проспекту Курчатова оглянуто 1200 кв. метрів приміщень, 3200 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано 150 громадян.

 

На вулиці Клочківська, 50 правоохоронці оглянули 1000 кв. метрів приміщень, 400 кв. метрів прилеглої території, евакуювали 5 осіб.

 

В ході ретельного обстеження школи та прилеглої території жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили.

 

Вирішується питання щодо кваліфікації події за Кримінальним кодексом України.

 

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, начальником Головного управління Національної поліції та Харківській області призначений генерал Валерій Сокуренко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook