Минулого року 275 колишніх військовослужбовців Харківщини змогли працевлаштуватися

Десь 50% учасників АТО (ООС) знайшли роботу в сфері державного управління й оборони

Минулого року 275 колишніх військовослуж…

Як передає Depo.Харків з посиланням на прес-службу Харківської облдержадміністрації, у 2020 році послугами Харківської обласної служби зайнятості скористалися 425 учасників АТО (ООС).

За словами директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка, допомогу по безробіттю отримали 395 осіб. Протягом 2020 року 275 учасників АТО (ООС) отримали роботу, а чотирьом з них була надана одноразова виплата в якості допомоги по безробіттю. Ще сім осіб були працевлаштовані з наданням компенсації роботодавцю.

Міненко зазначив, що минулого року 50% безробітних учасників АТО (ООС) працевлаштувалися в державному управлінні й обороні, 11% – у сільському і лісовому господарстві та риборозведенні, 9% – у переробній промисловості, 8% – в оптовій і роздрібній торгівлі, а також в сфері ремонту автотранспортних засобів. Крім того, до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучені 42 учасники АТО (ООС), а професійне навчання за направленням служби зайнятості пройшли 88 учасників осіб.

Станом на 1 січня 2021 року статус безробітного мали 93 учасника АТО (ООС), з них 79 осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 6792 грн.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області троє представників ЗСУ захворіли на COVID-19.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"