"Металіст" Курченка через фотооб'єктив потягнув до суду свого екс-головного журналіста

У Харкові судили екс-начальника відділу прес-служби "Металіста" через привласнення майна клубу

Depo.
21 квітня 2017 11:33
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, вирок порушнику 14 квітня ухвалив Комінтернівський районний суд Харкова.

За даними суду, 1 жовтня 2012 року чоловіка взяли на посаду начальника відділу прес-служби ПАТ "ФК "Металіст". Йому ввірили товарно-матеріальні цінності, що перебувають на балансі підприємства, а саме - об'єктив CANON, який у подальшому був у його постійному користуванні.

29 травня 2015 року засуджений звільнився з посади за власним бажанням. Однак при звільненні не повернув підприємству об'єктив вартістю 150 тис. грн.

Він не повернув його і в подальшому, ігноруючи неодноразові вимоги посадових осіб та працівників "Металіста".

Таким чином суд дійшов висновку, що обвинувачений вчинив кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу України, тобто привласнив чуже майно.

29 березня 2017 року між представником потерпілого та обвинуваченим була укладена угода про примирення, згідно якої підсудний визнав себе винним у скоєнні правопорушення. Також сторони узгодили покарання – штраф в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 850 гривень.

Суд угоду затвердив та призначив узгоджене покарання. Крім того, підсудний має сплатити 792 грн на користь держави за проведення експертизи.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові кинули за ґрати чоловіка, який напав на ходу майданівців у 2014 році.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків