Мерія Харкова: резервного підключення підстанції електротрасу немає

У Харкові комунальники не мають можливості резервного підключення вимкнених через борги підстанцій "Міськелектротрансу"
Depo.
27 серпня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі кореспонденту Depo.Харків заявив директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сидоренко.

"Немає (можливості перепідключити – ред.). Я не знаю, що вони ("Харківобленерго" – ред.) говорять, але ми не можемо підключити. Такої можливості й не було", - наголосив Сидоренко.

За його словами, представники "Харківобленерго" на контакт із комунальними підприємствами та мерією не йдуть. Сидоренко наголосив, що причина відсутності оплат за світло з боку електротрасу полягає у відсутності компенсації з держбюджету проїзду пільговиків.

Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 27 серпня, "Харківобленерго" знеструмила шість тягових підстанцій, які забезпечують електроенергією наземний міський електротранспорт. Внаслідок цього зупинилося 47 тролейбусів і половина трамваїв міста.

За словами прес-секретаря акціонерної компанії "Харківобленерго" Володимира Скічка, кожна підстанція має трикратний резерв: дві гілки обленерго та одна гілка від сусідньої підстанції комунального підприємства. Тому комунальники мають можливість перепідключення вимкнених підстанцій.

За відомостями "Харківобленерго", борг КП "Харківводоканал" становить 640 млн грн, КП "Міськелектротранс" – 47 млн грн, КП "Харківські теплові мережі" – 101 млн грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків