ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Медиків допустять до дітей на відпочинку лише після іспиту

Для роботи в дитячих таборах медики пройдуть спецкурси і складуть іспит
Depo.
28 квітня 2015 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на директора департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Олександра Галацана.

За його словами, цього року в обласних закладах оздоровлення та відпочинку дітей працюватиме 191 медичний працівник, з яких 78 лікарів-педіатрів. "Ми вважаємо важливим і необхідним провести тематичне удосконалення їх навичок перед початком оздоровчої кампанії. І з 7 травня на базі медичної академії післядипломної освіти розпочнуться двотижневі курси, програма яких напрацьована спільно з МОЗ. Серед основних тем - особливості дитячого організму в тому чи іншому віці, особливо при емоційних або фізичних навантаженнях", - розповів Галацан.

По закінченні курсів медики будуть здавати комп'ютерний іспит, і тільки після позитивного результату їх допустять до роботи в дитячих колективах.

Крім того, як і в минулі роки, в разі потреби, медичну допомогу дітям нададуть в медустановах, які знаходяться поряд з таборами. Відповідні вказівки отримала і служба екстреної допомоги, яка буде напоготові в зоні відпочинку дітей.

Нагадаємо, що влітку 2015 року на території області планується робота 703 закладів оздоровлення та відпочинку, в тому числі 28 дитячих таборів. Також в регіоні відкриються 658 таборів з денним перебуванням, 15 таборів праці та відпочинку і 2 наметових міст