ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мати і доньку з Харкова визнали найкрасивішими на планеті

Мати і донька з Харкова стали найкрасивішими жінками планети
Depo.
7 липня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua
Мати і доньку з Харкова визнали найкрасивішими на планеті
Мати і доньку з Харкова визнали найкрасивішими на планеті

З коронами найкрасивіших жінок планети Олена Маньякова та її донька Анастасія нещодавно повернулися з Болгарії, пише "Слобідський край", передає кореспондент Харків.depo.ua.

Дві красуні мама Олена та донька Анастасія часто беруть участь у різноманітних конкурсах. Ось і в квітні їх родина з нетерпінням чекала на запрошення для Насті.

Однак вийшло так, що першою взяти участь у міжнародному конкурсі запросили мати.

"Коли побачила надіслане положення конкурсу "Місіс планета-2015", подумала, що це помилка. Ми чекали на запрошення для доньки на "Маленьку міс планети". Обидва конкурси проходили одночасно в Болгарії", - згадує Маньякова.

Жінка зв'язалася з організаторами і з'ясувалося, що ніякої помилки немає. Її запрошували на цей престижний конкурс. Через декілька днів прийшло запрошення й для юної красуні. Якщо Настя до конкурсу готувалася, то для її мами це було повною несподіванкою, бо цього року вона не брала участі в національному відборі.

Через особисті причини цьогорічна переможниця українського конкурсу до Болгарії не зможе поїхати, тож організатори вирішили запросити Олену, бо за її плечима були не тільки вдалі виступи на "Пані Центральна Україна", а ще й перемога в "Місіс Іnternational". Жінка від участі спочатку відмовилася, але донька та чоловік її все ж таки вмовили. І не дарма, обидві стали переможцями.

Більше цікавих новин про Харків читайте на kh.depo.ua.