Луценко помститься Кернесу монтировкою за "шизофреніка"

Ранок у хату, сидільці. Луценко, схоже, виторгував собі джокер, і тепер один Петро Олексійович знає, який флеш-рояль може скластися на порозі готелю "Національ"
Depo.
15 вересня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua
Луценко помститься Кернесу монтировкою за "шизофреніка"
Луценко помститься Кернесу монтировкою за "шизофреніка"

З раннього ранку в Харкові йдуть обшуки у приміщеннях, пов'язаних з мером міста Геннадієм Кернесом. Більше ста працівників Генпрокуратури і співробітники СБУ шукають в будівлі мерії і готелі "Національ" (резиденції міського голови) докази причетності до 4-мільярдних махінацій із землею та нагородні кубки бійцівського клубу "Оплот", наприклад.

Ось "Альфа" навіть взяла з собою спеціальні монтування. Правоохоронці також зробили спробу увійти на територію володіння нардепа Михайла Добкіна, але раптово з'явився власною персоною Добкін убив їх наповал штампом про прописку і - як наслідок - недоторканністю житла. Все-таки силовикам треба було спочатку звернутися в міськбті, щоб дізнатися цей секрет Полішинеля, а то тільки час витратили - Лісопарком кататися.

Ще після арешту екс-голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова люди, знайомі з ситуацією в регіоні, ванговали, що тепер по областях прокотиться хвиля показових арештів - і, мовляв, у Харкові гнів правоохоронців впаде на Михайла Добкіна. Однак вишуканий факап з пропискою екс-губернатора натякає, що не дуже і треба було. А ось кількість відряджених в "Національ" прокурорських говорить про те, що Юрій Віталійович засукав рукава трохи більше, ніж повністю, і тепер згадає Кернесу все.

А Юрію Луценку є що згадати за десять років історії їх взаємовідносин, обтяжених гострим язиком Геннадія Адольфовича. з уст мера сьогоднішній голова ГПУ побував і алкоголіком, і шизофреніком, і гномом-карликом, і аватаром, а знайомі особисто з генпрокурором стверджують, що Юрій Віталійович дуже мстивий і злопам'ятний. За їх словами, Луценко дуже наполегливо переконував президента в доцільності "показового шмагання" і, судячи з сьогоднішніх дій, таки переконав.

Втім, снаряди лягають близько, але поки не вдесяточку - за словами нардепа Антона Геращенка (це ж чудово, правда - роботу прокурорів коментує член колегії МВС), Кернес поки залишається фігурантом єдиної кримінальної справи щодо побиття евромайданівців, тієї самої "полтавської справи", млявої і безперспективної. "Станом на 9 годин йому поки не пред'явлено додаткових підозр", - уточнив Геращенко не без жалю.

Між тим, серед версій про перспективи сьогоднішнього перформансу попадаються найрізноманітніші варіанти. Традиційно припускають, що прокурорські піднімуть багато шуму, зістрежуть багато відкупних і поїдуть назад на Різницьку - це версія під кодовою назвою "саечка за переляк". Не виключають також варіанту, що дипломатичні переговори Банкової і харківської міськради зайшли в глухий кут, і в АП дали добро на силову акцію. Втім, не на користь цієї версії говорять недавні рукостискання Порошенко і Кернеса на відкритті станції метро "Перемога", але все в цьому світі мінливе, і взаємини одного з володарів Партії регіонів з одним з васалів Партії регіонів - у тому числі.

Повну версію статті читайте тут.

Більше про події в Харкові й області читайте на