ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Луганські сепаратисти не бояться відправляти дітей до "хунтівських" вузів

Син гендиректора "Фармація-ЛНР" Василя Деркачевського, поки батько натхненно бореться з "укропами", спокійно вчиться у престижному харківському вузі
Depo.
24 квітня 2015 12:13
ФОТО: depo.ua
Луганські сепаратисти не бояться відправляти дітей до "хунтівських" вузів
Луганські сепаратисти не бояться відправляти дітей до "хунтівських" вузів

Про це на своїй сторінці в "Фейсбук" пише cпівголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов, передає  Харків.depo.ua.

"В Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського вчиться молодий чоловік Іван Деркачевський, уродженець Луганської області, який, судячи з фотографій в соцмережах, не дуже стурбований ситуацією на Донбасі. Його батько, Деркачевський Василь Іванович, генеральний директор "Фармації-ЛНР", в цей час працює на терористів у ЛНР, всіляко спонсорує і постачає медикаменти бойовикам і курирує питання, пов'язані з реалізацією контрафактних ліків як на території самопроголошеної ЛНР, так і на території України", - написав він .

За даними Снєгирьова, Деркачевський за документами є завідувачем центральної міської аптеки в м. Красний Луч (комунальне підприємство "Луганська обласна Фармація").

"Захопивши владу в Луганську бойовики оголосили "націоналізацію" підприємства і тепер назва його - "Фармація-ЛНР". Під час "націоналізації" були захоплені складські приміщення і всі структурні підрозділи, що знаходилися на окупованій території. Наразі Деркачевський, як представник офіційної особи комунального підприємств ЛО"Фармація," використовуючи старі печатки комунального підприємства, намагається укладати договори на території України на поставку ліків як вітчизняного, так і імпортного виробництва", - додав Снєгирьов.

А у той час, за словами Снєгірьова, поки син спокійно навчається в елітному навчальному закладі на території України, у столиці ЛНР поплічники Деркачевського з МГБ ЛНР змушують вчителів збирати інформацію про дітей з випускних класів, які бажають пройти ЗНО на території, контрольованій українською владою і потім вступити до ВНЗ України.