Лікарі розповіли про стан госпіталізованих у Харкові школярів

Попередній діагноз госпіталізованих у Харкові школярів – гастроентероколіт
Depo.
5 вересня 2016 13:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив головний лікар дитячої інфекційної лікарні Дмитро Кухар, передає Depo.Харків з посиланням на "KHARKIV Today".

За його даними, у лікарні перебувають сім учнів школи №128, які були госпіталізовані з симптомами отруєння на минулих вихідних. Раніше повідомлялося про шістьох хворих.

Шестеро дітей з високою температурою, блювотою і діареєю надійшли в інфекційне відділення дитячої лікарні 3 вересня. Ще одна дитина зі школи №128 надійшла 4 вересня.

Двоє дітей перебували у відділенні інтенсивної терапії через сильне зневоднення, але в понеділок їх перевели в загальні палати.

Головлікар каже, що про діагноз "харчове отруєння" говорити поки рано

"Стан у кого ближче до середньої тяжкості, у кого майже задовільний. Вже навіть не капаємо нічого їм. Давайте поки будемо говорити про діагноз "гастроентероколіт", про харчове отруєння ми можемо говорити тоді, коли ми його доведемо. Остаточні бактеріологічні аналізи зазвичай приходять на четверту добу. Коли ми їх отримаємо, то офіційно все озвучимо", - повідомив Кухар.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові проводять перевірку за фактом госпіталізації шести дітей, які навчаються в одній школі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків