ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ленінів у Харкові більше не ламатимуть

У Харкові міліція зробить усе можливе, аби пам'ятники діячам радянської епохи більше не демонтувалися в незаконний спосіб
Depo.
29 квітня 2015 16:57
ФОТО: depo.ua

Як передає Харків.depo.ua, про це під час брифінгу повідомив начальник Головного управління МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв.

"Я провів спеціально з цього приводу зустріч із громадськими організаціями, що по-різному налаштовані, одні проти пам'ятників Леніну, інші - щодо інших пам'ятників. Я думаю, що ми досягнули розуміння в тому, що на даний момент такі заходи далі проходити на повинні. Принаймні, ми зробимо все можливе, щоб далі цього не було. Для цього є цивілізований шлях, до якого ми й так дозріємо та підійдемо спокійно, щоб не подразнювати людей такими діями і не компрометувати владу. Постараємося навести лад у цьому питанні", - сказав Дмитрієв.

За його словами, працівники міліції документують усі випадки повалення в Харкові пам'ятників діячам радянської епохи, за всіма фактами знесення відкриті кримінальні провадження.

"Є і встановлені особи. Ви бачили, там не одна людина. Працюємо над тим, щоб встановити усіх", - додав Дмитрієв.

Як повідомляв Харків.depo.ua, у Харкові протягом квітня невідомі молодики в балаклавах завалили кілька пам'ятників діячам радянської епохи.