Квартира у подарунок і земля в елітному районі: У Харкові в суді "засвітився" молодший офіцер поліції

Харківський суд визнав слідчого поліції винуватим у порушенні вимог фінансового контролю

Про це йдеться в постанові Комінтернівського районного суду Харкова від 3 грудня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний корупційний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на начальника відділення СВ Холодногірського ВП Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Згідно матеріалів справи, посадовець у електронній декларації за 2017 рік, яку подав 26 березня 2018 року, задекларував отриманий подарунок вартістю 420 тис. грн. Це виявилася квартира площею 39,4 кв.м, яку він отримав 18 січня 2017 року.

Крім цього, чоловік отримав дохід від продажу цієї квартири в розмірі 420 тис. грн. Квартиру по вул. Фонвізіна, б. 17, кв. 9 площею 39,4 кв.м він продав 21 червня 2017 року.

Також було встановлено, що старший лейтенант 21 червня 2017 року став власником земельної ділянки розміром 0,48 га. Ділянку в селі Руські-Тишки Харківського району по вулиці Макарова, 52-а він купив за 363,5 тис грн.

Офіцер жодного разу не подавав відомості до НАЗК про суттєві зміни у майновому стані. У судовому засіданні чоловік пояснювати будь-що з приводу несвоєчасного внесення суттєвих змін до декларації за 2017 рік відмовився.

Встановлено, що протягом 2016-2017 року поліцейський працював слідчим і старшим слідчим у Слобідському відділі поліції, а також старшим слідчим слідчого відділення ВПВ Аеропорту "Харків".

Захисник обвинуваченого просив справу закрити у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення, оскільки у поліцейського не було наміру приховувати будь-яку інформацію про власний майновий стан, що підтверджується поданням повної та достовірної інформації до притягнення його до адміністративної відповідальності.

У судовому засіданні обвинувачений свою провину не визнав та пояснив, що відповідна інформація про майновий стан була подана ним задовго до складання протоколу про адміністративне правопорушення відносно нього, що свідчить про відсутність умислу на приховування будь-якої інформації стосовно власного майна.

Вивчивши матеріали справи, суд визнав офіцера поліції винуватим і призначив йому покарання у виді штрафу 3400 грн.

Як повідомляв Depo.Харків, Харківська міська рада 29 листопада на черговій сесії затвердила бюджет міста Харкова на 2019 рік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook