Курятина та пиво: Брати Добкіни додекларували ще 4 млн грн

Харківські народні депутати Дмитро та Михайло Добкіни задекларували по 2 млн грн дивідендів від венчурного фонду "Титул"

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в повідомленнях про суттєву зміну у майновому стані, що подали до НАЗК 23 листопада народні депутати Дмитро Добкін та Михайло Добкін.

Повідомлення обох братів ідентичні. Кожен отримав дивіденди по 2 млн грн від венчурного фонду ПВНЗІФ "Титул".

Як повідомляв Depo.Харків, у Дзержинський райсуд Харкова слухає кримінальне провадження за обвинуваченням Михайла Добкіна за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), Кримінального кодексу України. Наступне засідання відбудеться 12 грудня.

Довідка Depo.Харків. ТОВ "Ореола" – компанія з управління активами. Засновниками цієї компанії є Олексій Коваленко та Олександра Рудь.

"Ореола" діє в інтересах венчурного фонду "Титул". Статутний внесок саме в цей венчурний фонд вказав у своїй декларації за 2015 рік нардеп Дмитро Добкін. Інших бізнесів ані він, ані його старший брат не вказали. Та й в ЄДР немає інформації про те, що вони є кінцевими бенефіціарами якоїсь фірми. "Ореола" управляє ПАТ "Володимир-Волинська птахофабрика", ТОВ "Луцька аграрна компанія", ТОВ "Стир-Агро М" та ТОВ "ТД "Курка-Чеботурка", ТОВ "Пивні магазини" ("Пивобанк", "Пробка")

У "Ореоли" є доля в ТОВ "Фірма "Діана". Це підприємство володіє оновленим Сумським ринком. Раніше їх партнером був Даниїл Прівалов – син Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Зараз серед засновників "Діани" також значиться Ольга Солоп – екс-менеджер НПК "Холдинг" Кернеса та власниця Кінного ринку, Олександр Коровкін – власник кількох десятків фірм, частина яких використовує телефонні номери НПК "Холдинг", а також КУА "Фінекс-капітал" Ігора Когута та Лади Крімерман. Останні також є серед засновників ТОВ "Фірма "Асканіо" - ця компанія володіє приміщенням ресторану "Нікас", яким управляє людина Кернеса.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook