ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Курсант, який випадково застрелив патрульного, залишився на свободі

Чугуївський міський суд засудив до п'яти років позбавлення волі курсанта 4-го курсу Харківського університету Повітряних Сил ім.Кожедуба, який по необережності застрелив патрульного
Depo.
7 квітня 2015 17:19
ФОТО: depo.ua

Вирок винесено з відстрочкою покарання і випробувальним терміном на три роки, повідомляє STATUS QUO, передає кореспондент Харків.depo.ua.

Як наголошується в матеріалах суду, загиблий разом з однокурсником заступили в наряд з особистою зброєю. Через деякий час до посту під'їхали засуджений і старший по зміні сержант, щоб заступити на пост.

Поки змінювався патруль, хлопець приєднав магазин з патронами до свого автомату, що було порушенням статуту.

Патрульний робив доповідь сержанту, а обвинувачений, щоб пожартувати над курсантом, перевів запобіжник у положення "одиночний вогонь" і натиснув на спусковий гачок.

Автомат вистрілив, курсант отримав смертельне поранення в груди.

За даними суду, батько загиблого, який є діючим офіцером ЗСУ і несе службу в АТО, просив суд не застосовувати вирок у вигляді позбавлення волі, так як це "фактично вб'є обвинуваченого як людину".

Свідки також пояснили, що потерпілий і обвинувачений були хорошими друзями і ніколи не сварилися, жили в одній кімнаті казарми.