Кривава ДТП у Харкові: Захист Зайцевої заявив про порушення під час перевірки "на наркотики"

У Харкові захисники обвинуваченої у кривавій ДТП на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова Олени Зайцевої заявили про порушення під час наркологічної експертизи  

На засіданні Київського райсуду Харкова, яке проходить сьогодні, 4 грудня, присутні обвинувачені Зайцева та Геннадій Дронов, адвокат Зайцевої Юлія Козир, передає Depo.Харків з посиланням "057.ua".

При цьому адвокат Дронова Сергій Перепелиця на засідання не з'явився.

Суддя повідомив про те, що захист Зайцевої заявив клопотання про визнання доказів у справі неприпустимими. Крім того, суд дійшов висновку про можливість розглянути клопотання перепелиці про призначення додаткової, психіатричної, експертизи. Захисник Зайцевої виступила проти проведення такої експертизи, зазначивши, що вважає її можливе призначення затягуванням процесу.

"Розлад психічної діяльності означає порушення мислення, поведінки. Доказів того, що Зайцева була в такому стані, немає. Ніяких підстав для проведення судово-психіатричної експертизи немає", - заявила Козир.

Також вона заявила, що під час огляду Зайцевої після ДТП була допущена низка порушень. "Коли оглядали Олену Зайцеву, допустили низку порушень. Огляд шкіри, вимірювання артеріального тиску не проводилися", - сказала Козир.

Адвокат обвинуваченої каже, що на відео показано, що лікар-нарколог Олена Федірко під час огляду не вставала зі стільця. "Зайцева теж сиділа в іншому кутку і не виконувала ніяких рухів. Поза Ромберга теж не перевірялася", - додала Козир.

Вона зазначила, що в актах огляду вказано, що в сечі Зайцевої знайшли опіати. "Але це є в акті від 19 числа. У день ДТП експертиза не проводилася, і висновок не може бути об'єктивним", - вважає Козир.

Вона також заявила, що її не впустили в наркоцентр під час проведення експертизи, а "всі записи в актах медогляду Зайцевої написані нерозбірливо". "Висновок про стан сп'яніння з помилками вважається недійсним. Вони повинні бути визнані недійсними, в них є низка помилок. Інформація там суперечить всім іншим зібраним доказам. Свідки довели, що Зайцева не була у стані алкогольного сп'яніння", - сказала Козир.

Суддя видалився у нарадчу кімнату, де має винести рішення про призначення чи не призначення психіатричної експертизи.

Як повідомляв Depo.Харків, міру запобіжного заходу - тримання під вартою без права внесення застави, підозрюваним у справ Геннадію Дронову та Олені Зайцевій продовжили до 5 січня.

Довідка Depo.Харків. Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро "Майдан Конституції".

Від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля "Пузатої хати" автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. Внаслідок ДТП загинули шестеро людей, ще п'ятеро були травмовані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook