"Кріпися, Гено!": Харківський екс-депутат відповів Кернесу на образи

Екс-депутат Харківської міськради Дмитро Маринін порадив меру Харкова Геннадію Кернесу кріпитися

 

Як передає Depo.Харків, про це він сказав у своєму відеокоментарі для Укрінформу з приводу подій на сесії 27 лютого.

 

«Те, що він обзивав та ображав представників територіальної громади, це показує тільки його слабкість. Тільки неосвічені та слабкі люди можуть собі принижувати рівних їм. Тому, Гено, ти слабкий. Те, що ти неосвічений, ми це давно знаємо. І, до речі, можу тобі сказати, разом зі мною там були ветерани АТО, котрі захищали Україну», - зауважив Маринін.

 

«А з приводу того, що ти назвав мене кнопкою, я погоджуюся з тобою. Я для тебе справді кнопка. Тільки червона кнопка від «ядерної валізки», на яку ти спробував натиснути. Кріпися, Гено!», - підсумував Маринін.

 

Нагадаємо, вчора, 27 лютого, під час сесії Харківської міської ради Маринін у складі групи активістів знаходився в залі, вимагаючи від Кернеса виконати рішення суду про припинення підвищених тарифів на проїзд у міському електротранспорті, включаючи метро.

 

У відповідь Кернес у властивій йому манері скзав: "Послухай, ти, негідник, ти не вмієш розмовляти з людьми, ти розумієш це чи ні? Виведи свою групу людей звідси. Припини тут взагалі нам вказувати. Ти кнопка, бл*дь, ти зрозумів чи ні?". На що сесійний зал відповів оплесками.

 

До речі, до ста активістів чекали у дворі рішення сесії з приводу призупинення тарифів, але сесія більшістю голосів підтримала підвищення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook