Корпорація "АТБ" надасть близько 580 тисяч безкоштовних проднаборів соціально незахищеним та малозабезпеченим громадянам

Із 3 по 23 квітня представники соціальних служб по всій Україні доставлять близько 580 тисяч безкоштовних продуктових наборів із товарами повсякденного вжитку представникам соціально незахищених верств населення

Корпорація "АТБ" надасть близько 580 тис…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі "АТБ", списки одержувачів проднаборів складені регіональними та міськими підрозділами Міністерства соціальної політики України, а корпорація "АТБ" надала для реалізації цього проекту 100 млн грн.

"В умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 і оголошення загальнонаціонального карантину одне з пріоритетних завдань корпорації "АТБ" як соціально відповідального бізнесу - реалізація благодійних програм і проектів, спрямованих на всебічну підтримку і допомогу різним верствам населення", - цитує прес-служба "АТБ" в зв'язку зі стартом практичної реалізації ініціативи мережі її генерального директора Бориса Маркова.

Він додав, що принциповою і соціально відповідальною позицією компанії також залишається забезпечення всіх покупців магазинів торгової мережі "АТБ" продуктами харчування і товарами першої необхідності за доступними і справедливими цінами.

Близько 580 тисяч продуктових наборів згідно зі списками одержувачів, складеним підрозділами Мінсоцполітики, отримають представники соціально незахищених верств населення в 191 місті та селищі регіонів присутності мережі "АТБ". У складі продуктового набору продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше.

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна закликала інших соціально відповідальних представників бізнесу допомагати людям, які в нинішніх обставинах потребують підтримки.

"В умовах глобальної економічної кризи і поширення коронавірусної інфекції надзвичайно важливим є те, що влада і бізнес об'єднують свої зусилля для підтримки вразливих категорій населення", - підкреслила Лазебна.

Національна мережа магазинів "АТБ" ініціювала надання адресної допомоги продуктами харчування і товарами першої необхідності малозабезпеченим і соціально незахищеним верствам населення та запропонувала реалізацію такого проекту Офісу Президента і Міністерству соціальної політики.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"