ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Консультативна місія ЄС відкрила представництво у Харкові

Консультативна місія Євросоюзу з реформування сектору цивільної безпеки розширює присутність і діяльність у Харкові
Depo.
13 липня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
Консультативна місія ЄС відкрила представництво у Харкові
Консультативна місія ЄС відкрила представництво у Харкові

Як передає кореспондент Depo.Харків, презентація представництва відбулося сьогодні, 13 липня, за участю голови Місії в Україні Кястутіса Ланчінскаса, голови Харківської ОДА Ігоря Райніна, голови Харківської облради Сергія Чернова, першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова та керівників обласних управлінь силових структур.

"Мандат місії консультативний: допомогти вашим правоохоронним органам розвиватися. Ми привезли практику, найкращу практику, з 30 країн", - сказав Ланчінскас.

Він зазначив, що протягом наступних місяців у Харкові будуть проведені тренінги із взаємодії поліції з громадою та проект із вдосконалення процедур розслідування кримінальних справ. Координацію цих заходів забезпечуватиме харківське представництво на чолі з голландським поліцейським Геррітом Яном ван Гелдером.

Голова Консультативної місії в Україні додав, що члени представництва також працюватимуть над поліпшенням в Харкові громадської безпеки, розділу повноважень, щоб правоохоронні органи не дублювали функції один одного, роботи з управлінням людськими ресурсами, боротьби з корупцією.

Відповідаючи на питання, чи планує Консультативна місія ЄС розширювати свою присутність в Україні, Ланчінскас зазначив, що місія вже відкрита у Львові.

"Це (розширення присутності – ред.) питання майбутнього. Це дуже залежить від того, які результати ми отримаємо в Харкові та у Львові. Тільки тоді країни-члени Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення про розширення нашої місію", - сказав Ланчінскас.

У свою чергу Райнін відзначив важливість професійної допомоги, яку надають фахівці Місії в реформуванні правоохоронної системи України.

"Зараз в Україні тривають реформи судової влади, правоохоронної системи. Ці реформи здійснюються за ініціативи Президента України за повної підтримки наших міжнародних партнерів – Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки. Я переконаний, що саме реформування повинне здійснюватися фаховими спеціалістами, і ми сьогодні дякуємо за цю допомогу", - сказав він.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків