ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Комуністи хочуть влаштувати ходу, мерія проти

Комуністична партія України хоче провести у Харкові 1 травня ходу і мітинг, присвячені Міжнародному дню солідарності трудящих
Depo.
22 квітня 2015 16:05
ФОТО: depo.ua
Комуністи хочуть влаштувати ходу, мерія проти
Комуністи хочуть влаштувати ходу, мерія проти

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради. Сьогодні в мерії відбулось засідання погоджувальної комісії з розгляду повідомлень про проведення громадських, політичних та інших масових заходів.

Заступник міського голови Ігор Терехов нагадав, що до міськради надійшло звернення Служби безпеки України про заборону будь-яких неофіційних масових заходів з 20 квітня до 10 травня. Він повідомив, що міська влада спільно з правоохоронними органами роблять все можливе, щоб зберегти мир і спокій у місті.

Особливо важливо не допустити провокаційних ситуацій напередодні травневих свят.

Терехов зазначив, що під час ходи по проїжджій частині вулиці забезпечити безпеку людей буде складно, тому попросив представників партії утриматися від заходів.

Представники ГУ МВС України в Харківській області підтримали міську владу. За відомостями міліції, в ці дні існує загроза терористичних актів, що підтверджує аналіз оперативної ситуації.

За підсумками засідання комісія прийняла рішення звернутися до суду з проханням заборонити мітинг і ходу КПУ.