Комунальників Кернеса підозрюють у незаконному перепродажі 17 квартир

Нацполіція встановила, що посадові особи комунального підприємства "Харківжитлобуд" привласнили 17 квартир, які перебували на балансі КП, та через підставних осіб перепродали

Про це стало відомо з ухвали Жовтневого райсуду міста Харкова від 5 квітня, передає Depo.Харків з посиланням на громадську організацію "Харківський антикорупційний центр".

За даними "ХАЦ", під час досудового розслідування вказана оперативна інформація знайшла підтвердження. Посадові особи комунального підприємства привласнили 17 квартир, які перебували на балансі КП, та перепродали.

28 березня був проведений обшук першого поверху нежитлової будівлі за місцем фактичного розташування КП "Харківжитлобуд" на вул. Греківській, 9. Суд дозволив арештувати вилучені під час обшуку документи.

Також у рамках справи був проведений обшук нежитлових будівель по Рибасівському в'їзду, 5/7.

Ці факти приєднали до кримінального провадження щодо схеми привласнення харківськими комунальниками бюджетних коштів на ремонтах у житлових будинках.

Слідчі Новобаварського відділу поліції встановили, що комунальне підприємство "Харківжитлобуд" перерахувало протягом 2018 року 831,65 тис. грн. на рахунки приватної фірми ТОВ "Кєдр-2014" за ремонт житлових будинків, які по факту виконували працівники комунального підприємства.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові суд відпустив вантажника, який скоїв крадіжку на роботі. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook