Комунальники Кернеса вчетверо переплатили за обладнання: прокуратура відкрила справу

У Харкові прокуратура розпочала розслідування за фактом чотирикратної переплати за обладнання, що купували комунальники
Depo.
18 жовтня 2016 10:20
ФОТО: depo.ua
Комунальники Кернеса вчетверо переплатили за обладнання: прокуратура відкрила справу
Комунальники Кернеса вчетверо переплатили за обладнання: прокуратура відкрила справу

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на в.о. керівника Харківської місцевої прокуратури №5 Андрія Кравченка, прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем керівництвом одного з комунальних підприємств міста (ч. 1 ст. 364 КК України).

За його відомостями, наразі встановлено, що службовці одного з КП міста, яке займається життєзабезпеченням Харкова, закупили для потреб підприємства обладнання за завищеною ціною.

За попередніми даними, за придбані різаки для труб замість ринкової вартості, яка становить 51 тис. грн, посадовці заплатили понад 222 тис. грн.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Призначено судово-економічну експертизу, за результатами якої буде вирішено питання щодо притягнення  винних осіб до кримінальної відповідальності.

Водночас, у "Харківському антикорупційному центрі" зазначили, що мова йде про комунальне підприємство "Харківські теплові мережі".

За відомостями активістів, КП "Харківські теплові мережі" уклало угоду з ТОВ "Стомер" щодо придбання щодо закупівлі обладнання вартістю 222,37 тис. грн. Комунальники закуповують один різак швів СS 2413.

"Цікаво, що інтернет-магазини пропонують придбати цей різак за 51 тис. грн. Тобто в чотири рази дешевше, ніж його купує комунальне підприємство, яке має купу боргів. Більше того, на російському сайти виробника цей різак коштує 184 тис. рублів. Що корелюється з цінами в Україні, але ж ніяк не у КП "ХТС", - йдеться в повідомленні.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків