Комунальники Кернеса хочуть підняти тарифи на тепло до опалювального сезону

У "Харківських теплових мережах" провели відкрите обговорення підвищення тарифів

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, відкрите обговорення, присвячене підвищенню тарифів на послуги централізованого опалення і гарячого водопостачання, пройшло сьогодні, 18 червня.

Як заявив заступник генерального директора КП "ХТМ" Дмитро Щербак, основною причиною підвищення тарифів на послуги централізованого опалення і гарячого водопостачання є збільшення вартості електроенергії, холодної води, газу, рівня мінімальної заробітної плати.

"У нас великі кадрові проблеми. За два останні роки відтік людей робочих спеціальностей склав 20%, або 700 осіб. Нам просто необхідно підвищувати зарплату, щоб вона була конкурентною серед інших комунальних підприємств. Також ми змушені платити за новими тарифами за електроенергію, газ і воду, а де отримати гроші? Єдине джерело - тариф для споживачів", - зазначив Щербак.

За його словами, підприємство пропонує підвищити тарифи на централізоване опалення та централізоване гаряче водопостачання для населення на 7,3%.

Запропоновані тарифи будуть передані на затвердження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. На підприємстві кажуть, що комісія прийме своє рішення мінімум через три місяці, але розраховують, що це станеться до початку опалювального сезону.

Як повідомляв Depo.Харків, "ХТС" пропонують збільшити вартість послуг з централізованого опалення для абонентів будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії на 7,3%, до 1 329,02 грн/Гкал (зараз тариф – 1 238,88 грн/Гкал); для абонентів житлових будинків без приладів обліку теплової енергії на 7,3%, до 33,99 грн за 1 кв. м за місяць (зараз тариф - 31,69 грн/кв. м).

При цьому тариф на послуги з централізованого постачання гарячої води за умови підключення рушникосушки має зрости на 11,7%, до 81,89 грн за 1 куб. м (зараз тариф - 73,29 грн/куб. м), за відсутності рушникосушки – на 12,1%, до 75,93 грн за 1 куб. м (зараз тариф - 67,74 грн/куб. м).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #опалення