Комунальники Кернеса готують підвищення тарифів на холодну воду

КП "Харківводоканал" планує збільшити на 11% тариф на послугу з централізованого постачання, на 14% - тариф з водовідведення

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації "Харківський антикорупційний центр" із посиланням на дані КП.

Планується, що новий тариф на послугу з централізованого постачання холодної води буде встановлений на рівні 12,89 грн з ПДВ за 1 куб. м. (діючий тариф - 11,63 грн за 1 куб. м.). Новий тариф на послугу з централізованого водовідведення планується встановити на рівні 6,71 грн з ПДВ за 1 куб. м. (діючий тариф - 5,89 грн за 1 куб. м.).

Як вказує підприємство, на зміну тарифів вплинуло збільшення витрат на оплату праці на 18-24%, на 221% зросли витрати на реагенти, збільшилися складові тарифу щодо обслуговування кредитів МБРР, зросли на 6,6% витрати на оплату податків та зборів.

"Але це підвищення тарифів є значно меншим, ніж планувалось спочатку. Під час відкритого обговорення на "Харківводоканалі" 31 серпня 2018 року планувалося, що у 2019 році тариф на послугу з централізованого постачання холодної води буде на рівні 15,5 грн з ПДВ за 1 куб. м., а плановий тариф на послугу з централізованого водовідведення - 10,81 грн з ПДВ за 1 куб. м", - зазначили активісти.

Відкрите обговорення проектів нових тарифів відбудеться 2 квітня о 9:00 за адресою: м. Харків, пр. Ювілейний, 28-а, каб. 328.

Зауваження та пропозиції приймаються до 30 березня у письмовому або електронному вигляді за адресою: НКРЕКП, вул. Смоленська, 19, м. Київ, e-mail:deptaryfvoda@nerc.gov.ua.

Зацікавлені особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, мають подати заявки до 30 березня 2019 року в письмовому або електронному вигляді за адресою: Відділ НКРЕКП у Харківській області, 61003, м. Харків, вул. Кооперативна, 12/14, к. 229, e-mail: energo.kh@newline.net.ua.

Як повідомляв Depo.Харківу центрі Харкова молодик на евакуаторі вкрав легковик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook