Комерсанти закрили населенню доступ до водойми: На Харківщині суд повернув ставок з оренди

Господарський суд Харківської  області задовольнив позовні вимоги прокуратури та повернув з недобросовісної оренди водойму з прилеглими територіями

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на керівника Харківської місцевої прокуратури № 6 Андрія Яковлева, йдеться про 77 га земель водного фонду на території Тернівської селищної ради.

За відомостями прокуратури, водойму з прилеглими територіями приватне підприємство отримало в оренду на 50 років у 2004 році. Ставок мав використовуватися для риборозведення та створення місць відпочинку для населення.

Однак підприємство систематично порушувало умови договору. Зокрема, заборонило любительську риболовлю та не допускало до водопою свійських тварин. Окрім того, орендар звів незаконні споруди на прибережній захисній смузі, що заборонено законодавством.

У зв'язку з виявленими порушеннями, прокуратура звернулася до суду. Феміда підтримала позицію прокуратури, зобов'язавши підприємство повернути у власність держави спірну ділянку.

Як повідомляв Depo.Харків, Полтавський апеляційний суд переніс розгляд справи щодо мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців на невизначений термін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook