Кількість кодеїну не визначали: У справі про криваву ДТП у Харкові допитали експертів

У Київському райсуді Харкова допитали експертів інституту судово-медичних експертиз, які проводили експертизу стану водійки Lexus Олени Зайцевої на момент скоєння ДТП

Допити проходили на засіданні суду сьогодні, 23 січня, передає Depo.Харків з посиланням на "UA:Харків".

Один із фахівців інституту судово-медичних експертиз Володимир Чураєв заявив, що не проводив дослідження щодо кількості кодеїну у сечі Зайцевої.

Завідуюча токсикологічним відділенням Любов Рибалко у свою чергу зазначила, що "знайдений у кодеїн міг бути як елементом окремого засобу, так і групи лікарських засобів". На питання адвоката потерпілих Лариси Матвєєвої, скільки кодеїну у сечі має бути, щоб встановити, чи була обвинувачена у стані наркотичного сп'яніння, Рибалко відповіла: "Кількісного визначення ми не робили".

Лікар-токсиколог Ігорь Карамушкін, якого фахівці інституту судово-медичних експертиз запросили у якості консультанта після отриманих результатів аналізів Зайцевої, заявив, що погодився із наданими висновками. "Моя задача - дати оцінку супутнім захворюванням Зайцевої. Людину-фігуранта справи я не оглядав. Особисто експертизу я не проводив. Працював виключно з отриманою інформацією. Я погодився з висновками експертів", - розповів Карамушкін у суді.

Матвєєва заявила клопотання про відвід експертів та признання недопустимим акту, за яким були проведені судово-медичні експертизи.

Суддя долучив клопотання до матеріалів справи та оголосив перерву до 28 січня.

Довідка Depo.Харків. Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро "Майдан Конституції".

Від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля "Пузатої хати" автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. Внаслідок ДТП загинули шестеро людей, ще п'ятеро були травмовані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook