Харків’янка стала переможницею всеукраїнського турніру з фехтування

Спортсменка впевнено дійшла до фіналу

Харків’янка стала переможницею всеукраїн…

Як передає Depo.Харків з посиланням на Kharkiv sport city, у Харкові відбувся всеукраїнський турнір з фехтування на шпагах "Меморіал Олександра Захарова".

За відомостями видання, протягом чотирьох змагальних днів спортсмени з різних регіонів України боролися за медалі. Самі змагання проходили серед молоді (U-23), юніорів та кадетів. З-поміж жінок віком до 23 років перемогу здобула харків'янка Анастасія Зеленцова. Вона впевнено дійшла до фіналу, де з рахунком 14:11 здолала суперницю з Закарпаття Олександру Лазаренко.

Бронзову медаль здобув Роман Самойлов. Він посів третє місце в змаганнях серед юніорів. У півфіналі він посупився киянину Даниїлу Гойді, який у свою чергу став срібним призером. Перемога дісталася київському фехтувальнику Микиті Кошману.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові трамвай зійшов з рейок, постраждала людина.