Харків’янин здобув "срібло" на турнірі з сумо в США

Харківський спортсмен Демид Караченко став срібним призером турніру з сумо в США

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, Караченко завоював срібну медаль на Міжнародному турнірі з сумо класу "А" ("US Sumo Open 2019"), який пройшов у Лос-Анджелесі (США).

Караченко виступав у ваговій категорії до 85 кг. Також нагороду на турнірі завоював ще один харків'янин - Антон Чуєв. У ваговій категорії до 100 кг спортсмен став бронзовим призером.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з України, США, Канади, Японії, Монголії, Індії, Єгипту, Грузії, Норвегії, Таджикистану, Німеччини та інших країн.

За підсумками турніру українські сумоїсти завоювали 15 медалей і посіли перше місце в загальнокомандному заліку.

Як повідомляв Depo.Харків,  харківські біатлоністи здобули чотири медалі чемпіонату України.