Харків’яни ігнорують вакансії прибиральників, двірників та вчителів

Станом на 1 січня, в Харківській області зареєстровано 3,5 тисячі вакансій

Харків’яни ігнорують вакансії прибиральн…

У Харківській області на початку року зареєстровано 3,5 тисячі вакансій, середня заробітна плата за якими складає 6 741 грн, повідомили Depo.Харків  у Харківському обласному центрі зайнятості.  

За видами економічної діяльності найбільша кількість вакансій зареєстрована в сфері торгівлі та ремонту транспортних засобів; транспорті; переробній промисловості; освіті та державному управлінні. За професійними групами найбільша кількість вакансій серед робітників з інструментом, професіоналів, фахівців та робітників з обслуговування, експлуатації устаткування.

У 51,7% вакансій пропонується заробітна плата до 6 тис. грн, у 14,7% - більше 9 тис. грн, у 13,3% - від 6 до 7 тис. грн, у 10,4% - мінімальна, у 5,4% - від 7 до 8 тис. грн, у 4,5% - від 8 до 9 тис. грн.

У 2020 році найбільшу кількість вакансій реєстрували за наступними професіями: водій (3 803), підсобний робітник (2 638), продавець продовольчих товарів (2 604), тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (2 305), оператор котельні (1 570). Найменше шукали касирів торгового залу (402), електрогазозварників (403), опалювачів (430), робітників фермерського господарева (440), електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування (445).

Зараз найбільший дефіцит кадрів зберігається у наступних професіях: підсобний робітник, прибиральник, сторож, провізор, фармацевт, двірник, вчитель закладу загальної середньої освіти, вихователь, асистент вчителя, вчитель початкових класів, кондуктор, медсестра (медбрат).

Як повідомляв Depo.Харків, найбільшу зарплату в Харківській області пропонують на посаді муляра (18,7 тис. грн). У першу п’ятірку також входять наступні професії: зоотехнік (18 тис. грн), плавильник металу та сплавів (17 тис. грн), головний механік (15 212 грн), керуючий фермою (15 тис. грн)

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"